МЗС оприлюднило українцям рекомендації у зв’язку з протестами у Гонконзі

У Міністерстві закордонних справ надали рекомендації громадянам України у зв’язку з акціями масового протесту в Гонконгу.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту консульської смлужби МЗС у Facebook.

«У зв’язку із загостренням безпекової ситуації у Спеціальному адміністративному районі Сянган (Гонконг), КНР, через масові акції протесту, що призвело до скасування рейсів у Міжнародному аеропорту, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України... обмежити пересування територією Гонконгу, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі у зібраннях, демонстраціях», – йдеться у повідомленні.

Українцям також рекомендується відстежувати повідомлення ЗМІ, місцевих органів влади про розвиток ситуації.

У МЗС також рекомендують перевіряти статус авіарейсів на сайті Міжнародного аеропорту Гонконгу, а у разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю і здоров’ю або обставин, що вимагають негайного консульського реагування, – невідкладно звертатися до Посольства України в Китайській Народній Республіці за телефоном «гарячої лінії»: +86-137-0123-0647, консульський відділ: +86-10- 65326783, чи звертатися на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57, електронна пошта: [email protected]

Нагадаємо, у понеділок, 12 серпня, аеропорт Гонконгу відмінив всі вильоти через акції протесту, які тривають там вже четвертий день.

Loading...