Новини » Політика 12 серпня, 2019, 13:58
Експерт про звільнення лісівника на Житомирщині: Чиновник може через суд домогтися повернення

Будь-яке звільнення повинне здійснюватися відповідно до законодавства. У звільненнях чиновників через тиск Володимира Зеленського є дуже велика небезпека того, що чиновники можуть потім повернутися через суд.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Віктор Прошкін.

Пан Прошкін прокоментував дії Президента України Володимира Зеленського, який змусив головного лісівника Житомирщини написати заяву на звільнення. За його словами, такими діями Зеленський продовжує свій авторитарний спосіб керівництва, який він вже продемонстрував в Борисполі і на Сумщині.

«Треба розуміти, що будь-яке звільнення повинне здійснюватися відповідно до чинного законодавства. Тобто є дуже велика небезпека того, що чиновники можуть потім повернутися через суд і ще треба буде їм доплачувати за вимушений прогул. Такі популістичні речі класно працюють на публіку, але є питання щодо їхнього правового оформлення. Через деякий час після звільнень прийде хвиля їх повернень», – наголосив політичний експерт.

Зокрема, він зауважив, що відповідно до чинного законодавства, чиновника може звільнити лише керівник тієї державної установи, де він працює, але ніяк не Президент.

«Треба виходити з того, чи порушує чиновник трудову дисципліну. Якщо він підписав контракт, то чи виконує він умови контракту. Звісно, можна звільнити людину, але потім вона звернеться до суду і скаже, що її мене було звільнено неправомірно, і в результаті це нашкодить. Такі дії застосовує лише керівництво чиновників», – наголосив Прошкін.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський змусив керівника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Курінського написати заяву про звільнення за власним бажанням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 23:27 :45