Новини » Суспільство 11 серпня, 2019, 10:12
Євросоюз вимагає від Північної Кореї припинити запуски ракет і почати переговори зі США
ZIK
ZIK

ЄС вважає, що останнім запуском двох балістичних ракет малої дальності 10 серпня Пхеньян продовжує підривати міжнародну роботу щодо встановлення міцного миру і безпеки на Корейському півострові

Європейський союз наполягає на необхідності припинення Північною Кореєю запусків ракет і відновлення переговорів із США. Про це йдеться у заяві речниці служби зовнішніх зв'язків і політики безпеки європейського співтовариства Майї Косьянчич.

«Запуском двох балістичних ракет малої дальності сьогодні (10 серпня - ред.), що було п'ятим подібним випробуванням за останні тижні, Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) продовжує підривати міжнародну роботу щодо зміцнення довіри і встановлення міцного миру і безпеки на Корейському півострові, вільному від ядерної зброї», – наголосила Косьянчич.

За її словами, Євросоюз очікує, що КНДР утримуватиметься від будь-яких подальших провокацій і повністю виконуватиме свої міжнародні зобов'язання, визначені у численних резолюціях Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй.

«Ми очікуємо, що КНДР швидко відновить переговори на робочому рівні зі Сполученими Штатами, як це було узгоджено на зустрічі у демілітаризованій зоні (ДМЗ) 30 червня, і створить сприятливі умови для конструктивних і стійких переговорів», – наголошують у Євросоюзі.

Для Європи вкрай важливо, щоб КНДР зробила конкретні кроки до повної, невідворотної відмови від своїх програм у сфері ядерної зброї, зброї масового знищення та балістичних ракет.

ЄС твердо переконаний у необхідності продовження і розвитку дипломатичного процесу у відносинах КНДР і міжнародного співтовариства.

Нагадаємо, у суботу, 10 серпня, КНДР запустила два неопізнаних снаряди в бік Японського моря.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 00:00 :24