Новини » Події 10 серпня, 2019, 18:46
Спостерігач ОБСЄ на Донбасі постив у соцмережах прокльони українцям

Микола Алєксєєв постить у соцмережах побажання смерті українцям та прославляє терористів «ДНР» і «ЛНР». Ці дописи нині приховані, однак вони залишилися на скріншотах журналістів.

Про це повідомляє ТСН.

Пізніше Алєксєєв прибрав із соцмереж вказівки на свою посаду та обмежив доступ до інформації. Пізініше його сторінка взагалі стала недоступною. Тим не менше, журналісти отримали документальне підтвердження статусу цього чоловіка – дипломатична картка, видана МЗС у травні поточного року.

Військові експерти кажуть, що Алексєєв такий не перший: «Майже всі росіяни, які беруть участь у роботі міжнародних інституцій, а це, передусім, представництво ООН в Україні, ОБСЄ – це люди, які виконують завдання російських спецслужб. Вони беруть участь в інформаційних спеціальних операціях проти України, дискредитації».

Юрій Бутусов пояснює, що системного рішення не допускати росіян в ОБСЄ місія прийняти не може, адже Росія є членом організації, а війна – гібридна: «Україна не визнала стан війни з Російською Федерацією, тому формально вони мають право направляти нам представників Росії для участі в їхній місії. Немає заборон».

На численні запитання ТСН, як посвідчення спостерігача могли видати агенту Кремля, у МЗС не реагують. А в ОБСЄ відповіли: питання вивчають, погляди Алєксєєва з офіційними не збігаються.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 21:41 :17