Новини » Суспільство 10 серпня, 2019, 20:36
Кримськотатарський політв’язень Едем Бекіров запевнив, що його не зламають
Фото: Телеканал ATR
Фото: Телеканал ATR

Я ні в чому не винен. Їм мене не зламати.

Про це у своєму листі, яке вдалося передати через адвоката на волю, написав кримськотатарський політв’язень Едем Бекіров.

Його розмістила на своїй сторінці у Фейсбук його донька Елеонора.

Едем Бекіров поякував усім за підтримку. «Більше як вісім місяців чую сфабриковану справу стосовно себе. Вісім місяців несправедливості, вісім місяців боротьби за виживання і боротьби з усіма хворобами, які ще додалися за стінками СІЗО», – пише він. 

За його словами. те, що йому додає сили, це любов до Криму, любов до Батьківщини, любов до народу. І це ніколи не дасть йому зробити те, що суперечить принципам і принципам кримськотатарського народу.

«Ця любов перейшла до мене від батьків. У 1968 році, переїхавши до Криму (мені вже було 7 років) вони розповідали про страшну депортацію кримськотатарського народу 1944 року, про знущання, про труднощі і попереду ще у нас були довгі 23 роки (1991 р) боротьби кримськотатарського народу за своє право жити на батьківщині», – пише політв’язень.

Бекіров дуже переживає з приводу арештів ні в чому не винних активістів.

«Ще до свого арешту я дуже переживав арешт Ільмі Умерова, Асана Чапуха, Казім Аметова, Руслана Трубача, Бекіра Дегермеджі (не міг уявити як це хворим перебувати в умовах СІЗО). Руслан Трубач був братом і помічником. У кінці тунелю показав світло. Не винні і молоді хлопці, брати Абдуллаєви, Сейран Салієв, Володимир Балух... А син нашого земляка, Айдер Салетдінов? За що?? За що Сервер Мустафаєв?? Молодий хлопець, сім’янин, скільки в ньому вихованості, чесності, благородства», – пише автор листа.

Едем Бекіров наголосив, скільки буде сил – буде терпіти. 

«Я, і кожен з нас, представляємо кримськотатарський народ. Хочу, щоб наш кримськотатарський народ залишався згуртованим!!!»

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 13:35 :00