Новини » Політика 10 серпня, 2019, 20:00
Хомчак підписав рапорт про звільнення генерала Назарова
ZIK
ZIK

Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак підписав рапорт про звільнення генерал-майора, заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу Віктора Назарова.

ПРо це  пише на своїй сторінці у Фейсбук  головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

За його словами, це знакове звільнення. Муженко та Назаров побудували в Генштабі систему «ручного управління», де головну роль грав контроль, а не самостійне прийняття рішень в рамках своєї компетенції. І тепер для Хомчака справжній виклик – чи зуміє він побудувати більш оптимальну модель роботи. Скоро побачимо.

Бутусов пише, що у Назарова достатня вислуга років для виходу на пенсію.

За останній рік, згідно з наказом колишнього керівника Генштабу Віктора Муженка, Назарову нараховувалися премії на рівні зарплати начальника Генштабу, так що пенсія буде нарахована висока, виходячи з цих цифр.

Назаров насправді вів замість Муженко більшу частину роботи з документами в генштабі, міжнародний блок, був другим за впливом людиною, одночасно виконуючи обов’язки першого заступника начальника Генштабу.

Назаров в 2014-му командував штабом АТО на території Донецької та Луганської областей. На цій посаді він ставив підпис під усіма управлінськими рішеннями. Його позиція була багато в чому визначальною в таких операціях як відправка Іл-76 в Луганський аеропорт, операції в секторі «Д», під Іловайськом.

Засуджений за службову недбалість за загибель літака Іл-76 в Луганському аеропорту на 7 років, він подав у апеляцію, вирок не винесено. Також є одним з фігурантів справи про Іловайську. По ньому зареєстровано окреме провадження, як і по іншим керівникам, але це справа досі в суд не надійшла.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 20:44 :29