ЗМІ: 5 жовтня у Нью-Йорку відбудеться боксерський бій Дерев’янченко – Головкін

Український боксер Сергій Дерев’янченко 5 жовтня у Нью-Йорку може провести бій проти екс-чемпіона світу у середній вазі казаха Геннадія Головкіна / klitschko-brothers.com

Боксерський поєдинок між першим «номером» рейтингу IBF українцем Сергієм Дерев’янченком та екс-чемпіоном світу у середній вазі казахстанцем Геннадієм Головкіним, найімовірніше, відбудеться 5 жовтня поточного року у Нью-Йорку.

Про це повідомий авторитетний боксерський інсайдер і оглядач The Athletic Майк Коппінджер, інформує klitschko-brothers.com.

За його словами, команди боксерів вже розпочали переговори, а бій планують провести 5 жовтня на арені Madison Square Garden у Нью-Йорку.

«Тепер, як очікується, IBF офіційно санкціонує титульний бій у середній вазі між Сергієм Дерев’янченком та Геннадієм Головкіним, – заявив Коппінджер. – Як свідчать джерела, переговори проходитимуть гладко. Угода між GGG і Сергієм Дерев’янченком ще не укладена, але очікується, що цього досягнуть найближчим часом. Як тільки угоду підпишуть, вони боксуватимуть за титул IBF, який залишив мексиканець Сауль «Канело» Альварес. Бій планують провести 5 жовтня в Madison Square Garden, і, звичайно ж, його транслюватимуть на DAZN».

Loading...