live

Зеленський – в унікальній ситуації, але «вікно можливостей» скоро закриється, – Філіпчук

ZIK

У вересні на засіданні Генасамблеї ООН Президент Володимир Зеленський може внести всі свої пропозиції та ідеї щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Якщо він цього не зробить, якщо від нього будуть лунати лише загальні фрази, це «вікно можливостей» дуже скоро закриється.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив український дипломат, політик та громадський діяч Василь Філіпчук.

Гість студії прокоментував потенціал Президента України Володимира Зеленського з точки зору завершення конфлікту на Донбасі.

«Мені здається, що Зеленський – в унікальній ситуації, оскільки він не обтяжений отими всіма речами, рішеннями, які були у 2014-2015 роках, серйозними і правильними рішеннями щодо захисту Батьківщини, які були прийняті попереднім керівництвом. Тобто, він може розпочати з чистого листа і боротьбу за душі і розум наших громадян, які зараз на неконтрольованій території», – вважає Василь Філіпчук.

Водночас, експерт застеріг, що ще трохи часу – і цей період закінчиться.

«Час дуже швидко минає, і дуже шкода, що поки що жодних конкретних кроків не зроблено, саме тому закличемо Президента активніше дискутувати із суспільством, з експертами і розробляти пропозиції. У вересні він відбуде до США, у вересні – Генасамблея ООН, і він може внести там всі свої пропозиції та ідеї щодо мирного врегулювання конфлікту. Якщо він це не зробить, якщо це знову будуть загальні фрази, це «вікно можливостей» дуже скоро закриється. Це треба робити зараз, треба робити максимально ефективно, максимально з усіма можливими варіантами врегулювання проблеми, але не чекати і не обмежуватися загальними фразами», – радить Василь Філіпчук.

Як повідомляли, президент США Дональд Трамп вважає, що Президент України Володимир Зеленський, ймовірно, укладе угоду з президентом Росії Володимиром Путіним.

Фото apostrophe.ua

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

Loading...