live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

Заступнику Бориспільської міськради повідомлено про підозру через хабарі

Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру в отриманні неправомірної вигоди заступнику Бориспільської міської ради.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що один із заступників Бориспільського міського голови, використовуючи своє службове становище систематично отримував неправомірну вигоду від суб’єктів підприємницької діяльності за укладання договорів підряду на виконання робіт, надання послуг, постачання товарно-матеріальних цінностей за бюджетні кошти», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі дії заступника Бориспільського міського голови інкриміновано за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Також вирішується питання про повідомлення про підозру керівникам комерційних структур, які надавали неправомірну вигоду посадовим особам міськради.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, на Черкащині у межах реалізації заходів із контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ попередила незаконне відчуження комунального майна, що належить до енергетичної інфраструктури регіону.

Loading...