Новини » Економіка 9 серпня, 2019, 11:28
Японське агентство R&I підвищило рейтинг України одразу на дві позиції з CCC+ до B
<nbsp;>

Японське кредитне рейтингове агентство Rating and Investment Information (R&I) підвищило рейтинг України одразу на дві позиції з CCC+ до B, прогноз – стабільний.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

R&I зазначає, що українська економіка продовжує відновлюватись, а фіскальна позиція покращилась. Економічної стабільності вдалось досягти завдяки фіскальній дисципліні та контролю інфляції. Міжнародні резерви зростають і стійкість України до зовнішніх шоків покращується.

Аналітики агентства R&I відзначають, що ВВП України зростає, інфляція сповільнюється, а тимчасове збільшення дефіциту платіжного балансу до 3-4% не матиме вплив на кредитоспроможність України.

В агенстві відзначили, що показник державного боргу до ВВП зменшився з 69,2% станом на кінець 2016 року до 52,3% на кінець 2018 року.

«Приєднання до мережі Clearstream дозволило Україні збільшити ліквідність на внутрішньому ринку капіталу та розширити базу інвесторів.Зважаючи на значні потреби в рефінансуванні боргу та задля підтримки здорового фінансового середовища, фінансова підтримка Міжнародного валютного фонду є важливою для України», йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Конвенція MLI щодо протидії виведенню капіталів набере чинності в Україні з 1 грудня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:28 :51