Новини » Суспільство 9 серпня, 2019, 10:07
Україна та США розпочинають проєкт співпраці у галузі ядерної науки та інженерії
<nbsp;>

У Вашингтоні розпочали проєкт співробітництва між Україною та США з освіти та досліджень у галузі сучасної ядерної науки та інженерії.

Про це повідомляє Посольство України в США на сторінці у Facebook.

«Відкриваючи конференцію з нагоди започаткування цього важливого проекту, посол України в США Валерій Чалий звернувся до представників провідних українських та американських університетів та федеральних агенцій США, наголосивши на важливості розвитку українсько-американських відносин у ядерній сфері, зокрема у обміні знаннями та технологіями для безпечного та ефективного використання мирного атому», – йдеться у повідомленні.

Валерій Чалий наголосив, що сьогодні Україна має великий потенціал та потужних спеціалістів у ядерній сфері, готових застосовувати свої вміння для реалізації спільних з американськими партнерами проектів.

В рамках заходу Посольство України в США презентувало виставку «50 винаходів, які Україна подарувала світу», яку можна оглянути в одному з провідних навчальних закладів США – Університеті Джорджа Вашингтона.

Валерій Чалий подякував Міністерству енергетики США за багаторічну співпрацю, зокрема, Заступнику помічника Міністра енергетики США Вільяму Джойсу, який виступив з доповіддю під час конференції, та профільним у цій сфері відомствам за підтримку ідеї поглиблення партнерства України та США в сфері ядерної енергетики.

Нагадаємо, посольство Сполучених Штатів в Україні попереджає про загрозу безпеці на всій території України впродовж серпня через активність екстремістів напередодні та під час свят.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 19:03 :56