live

У Лондоні відкрили 5-зірковий готель для кімнатних рослин

У британській столиці «зеленим» відвідувачам відчинив двері перший у світі готель для домашніх рослин.

Про це повідомляє Hypebae.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One of our favourite places in London ?. ?. ?. ?: @claptontram

Публикация от Patch (@patchplants)

 

Згідно з повідомленням, таку ідею реалізував один із Інтернет-магазинів роздрібної торгівлі рослин. Patch Plant Hotel може похвалитися п'ятьма зірками та програмою all-inclusive  для будь-яких домашніх рослин. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dreamy bathtimes in this jungle oasis! ?. ?. ?. ?: @vineandvintage

Публикация от Patch (@patchplants)

 

Як повідомляється, готель пропонує веганські страви та добрива, аби задовольнити дієтичні потреби усіх листяних гостей, ретельний полив у спа-центрі та клімат-контрольованих приміщеннях для отримання ідеальної кількості сонячного світла. 

Найголовніше те, що 100-кімнатний готель абсолютно безкоштовний. Користувачам необхідно тільки зазначити потрібні дати та привезти своїх зелених друзів. 

«Ми всі знаємо, яке глибоке  розчарування, коли ви повертаєтеся з відпустки і виявляєте, що ваша рослина перетворилася із зеленої та пишної на згоріле, сухе гроно гілочок. Ми хотіли відкрити готель, щоб допомогти зростаючій кількості «батьків рослин», - зазначив генеральний директор Фредді Блекетт.  

Нагадаємо, що у Римі заборонили поливати рослини на балконах, якщо це призводить до потрапляння води на громадську територію внизу.  

Loading...