Цьогоріч український стенд у Франкфурті матиме рекордну кількість видавців

Цього року на національному стенді України на Франкфуртському книжковому ярмарку представлять найбільшу за всі роки кількість видавців.

Про це повідомляє Читомо, посилаючись на Український інститут книги.

Цьогоріч від України до Франкфурта поїдуть 28 видавництв. Серед них будуть як великі гравці ринку, які вже неодноразово брали участь у міжнародних виставках, так і ті, для кого Франкфурт стане першою можливістю продемонструвати свої книжки на міжнародному книжковому ринку.

Також повідомляється, що площа українського стенда буде такою, як і минулого року – 140 квадратних метрів.

Гаслом цьогорічного стенда стане фраза Ukraine: History of Stories. «Цьогорічне гасло передбачає гру слів навколо слова «story», яка дозволить ініціювати дискусії на трьох рівнях: підняти тему історичної пам’яті, зробити акцент на цінності кожної окремої людини та її власної історії, а також використати актуальний зараз формат сторіз в соцмережах, за допомогою якого матимемо можливість розповісти про сучасну українську літературу більш ефектно», – розповідає керівниця відділу міжнародної співпраці Українського інституту книги Олена Геда.

Над просторовим рішенням стенда працює медіадизайнер Андрій Ліннік. На стенді будуть представлені чотири зони для ділових перемовин, експозиції 28 видавництв-учасників стенда, книжки найкращого книжкового дизайну Книжкового Арсеналу, а також експозиція Українського інституту книги, на якій будуть книжки, відібрані експертами для трьох каталогів: сучасної української прози, поезії та дитячих книжок. Також на стенді представлять проєкти Ukraїner, Наші Інші та UPHA Made in Ukraine.

В Інститут зазначають, що про усі інші деталі українського представництва на Франкфуртському книжковому ярмарку розкажуть на прес-конференції у вересні цього року.

Нагадаємо, що минулого року на участь у Франкфуртському книжковому ярмарку на національному стенді зголосилися 16 видавництв, а гаслом українського стенда була фраза Senses of Ukraine / ВідЧУТИ Україну.

Як відомо, Франкфуртський книжковий ярмарок цього року відбудеться з 16 по 20 жовтня, а учасникам вперше дозволять продавати книжки в обидва дні ярмарку – в суботу та неділю.

Минулий, вже 70-й Франкфуртський книжковий ярмарок проходив 10-14 жовтня. У його межах відбулося 4 тис. подій на 17 сценах, а почесним гостем фестивалю стала Грузія.

2017 року Україна також була на найбільшому книжковому ярмарку у різних форматах: окрім національного стенда виставкову площу мали «Мистецький Арсенал» та окремі видавці.

Як відомо, Україна 2016-го року була учасницею Франкфуртського книжкового ярмарку з національним стендом, розміром 100 кв. м. Кореспонденти Читомо побували на виставці і підготували репортаж, а українські видавці поділилися своїми знахідками.

Loading...