Ситник сподівається, що Антикорупційний суд запрацює 5 вересня

Директор НАБУ Артем Ситник Фото: НАБУ

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник сподівається, що Антикорупційний суд запрацює 5 вересня.

Про це він заявив під час пресконференції, яку транслував телеканал ZIK.

Було задекларовано, що 5 вересня запрацює Антикорупційний суд. Я дуже сподіваюсь, що це буде 5 вересня – залишилось менше місяця. За час, що у нас був, ми напрацювали великий багаж справ, який зараз чекає свого рішення в судах”, - зазначив очільник НАБУ.

При цьому Ситник уточнив, що це стосується, зокрема, справи щодо адміністративного суду Києва. "Дуже сподіваюся, що те, що ми почули в Адміністративному суді Києва, ніколи не почуємо у Вищому антикорупційному суді", - наголосив він.

Ситник додав, що Антикорупційне бюро продовжує роботу і за останні півроку ще додали десятки справ до тих, що вже розслідувані, тому Вищому антикорупційному суду буде, чим зайнятися з 5 вересня 2019 року. 

Нагадаємо, у червні 2018 року Верховна Рада з ініціативи президента ухвалила рішення про створення Вищого антикорупційного суду. У березні 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила 39 переможців серед кандидатів до Вищого антикорупційного суду. Згодом п'ятий президент Петро Порошенко призначив 38 суддів Вищого антикорупційного суду України – і вони склали присягу.

Loading...