Прокурори просять 50 млн застави за підозрюваного у справі "Ротердам+"

Напередодні було затримано одного із підозрюваних у справі "Роттердам+" – це колишній член НКРЕКП Володимир Євдокімов, наразі Солом’янський суд обирає йому запобіжний захід. Прокурори просять заставу у 50 млн гривень.

Про це під час пресконференції, яку транслював телеканал ZIK, повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Щодо питання із членом НКРЕКП Євдокімовим, зараз клопочемо про тримання під вартою та 50 млн застави. Скоріш за все, аналогічні клопотання будуть внесені і щодо інших осіб», - зазначив він.

При цьому Холодницький попросив громадян набратися терпіння і анонсував, що у майбутньому у цій справі буде оголошено і інші підозри. За його словами, правоохоронці працюють над з'ясуванням імен основних бенефіціарів. 

«Я орієнтую детективів і дуже їх прошу добратись до основних вигодонабувачів. Хто це буде і як, залежить від доказової бази, наданої підчас слідства та, власне, оголошення підозр. Почекайте ще трішки, ви стільки чекали, тож почекайте ще трішки. Ми готові відповідати за свої дії та ухвалювати непопулярні рішення, та вони обов’язково повинні бути законними та обґрунтованими» - резюмував він.

Як повідомлялося раніше, Артем Ситник висловив сподівання, що Антикорупційний суд запрацює вже 5 вересня. Він зазначив, що було напрацьовано  великий багаж справ, який зараз чекає свого рішення в судах. 

Нагадаємо, напередодні детективи НАБУ повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули «Роттердам+», про підозру у вчиненні дій, що завдали споживачам енергії збитків у розмірі 18,87 мільярдів гривень.  Loading...