Новини » Політика 9 серпня, 2019, 10:04
Справа Гладковського допомогла Зеленському виграти вибори, але тепер йому шкодить, – медіаекспертка
ZIK
ZIK

Наразі українці так і не побачили серйозних кроків зі сторони Володимира Зеленського у вирішенні питань, важливих для суспільства. Зокрема, справа Олега Гладковського допомогла нинішньому президенту виграти вибори, однак тепер вона підриває вже його авторитет.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила медіаекспертка Лариса Дроздова.

Вона наголосила: дуже дивно чути, що НАБУ, нібито, не може знайти Гладковського, тоді як журналісти, вже дізнались, де він відпочиває і з ким.

«Тобто, вже вся Україна знає, де перебуває Гладковський, однак НАБУ – ні», – зауважила Дроздова.

«Бачите, а пан Богдан каже, що журналісти нам не потрібні. Так хто ж буде працювати, якщо не вони? Хто буде знаходити, де відпочивають наші владні очільник?», – іронічно додала вона.

Загалом ж, на думку експертки, «пошуки» антикорупційними органами Гладковського – лише затягування процесу. Мовляв, НАБУ робить вигляд, що не розуміє, де Гладковський, бо «хтось у цьому зацікавлений».

Окрім того, вона підкреслила: зараз у нової влади дуже багато нагальних питань, якими потрібно займатися. У тому числі – ситуація на сході України.

«Однак, справа з Гладковським – дуже резонансна. Як на мене, вона все ж допомогла зайти команді Зеленського і йому особисто – 73% віддали свої голоси, тому що вона набула такої гучності. Це, звичайно, підриває авторитет нашого президента, цією справою потрібно займатися. Українці чекають від нього рішення щодо цієї справи», – вважає Дроздова.

За словами експертки, наразі не видно рішучих кроків президента у вирішенні серйозних питань.

«Ми відпочиваємо, їздимо в Одесу, приходимо на пляж, купаємось в морі, дивимось футбол, але не вирішуємо питань, які є дуже важливими для нашої країни та для українців», – підкреслила Лариса Дроздова.

Як повідомлялось раніше, 5 президент України Петро Порошенко визнав, що призначення Гладковського було кадровою помилкою. Скандал навколо «Укроборонпрому» коштував йому рейтингових балів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 21:59 :35