САП планує направити понад 200 проваджень до Антикорупційного суду

Назар Холодницький. Фото УНІАН

Спеціалізована антикорупційна прокуратура готується направити до Вищого антикорупційного суду після його запуску у вересні понад 200 кримінальних проваджень.

Про це на пресконференції, яку транслював телеканал ZIK, заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"Ми абсолютно акцентуємо свою роботу на створення Антикорупційного суду та початку його роботи, бо 208 проваджень по всій Україні вже чекають, до кінця серпня. Попередньо, плануємо направити до суду ще з десяток справ", - зазначив він.

При цьому Холодницький додав, що прокурори очікують початку роботи вказаного суду та, власне, винесення вироків. "Країна, громадяни, в тому числі й ми, не хочуть обшуків і виїмок, піару – ми просто хочемо вироків. Прокурори САП готові до передачі всіх справ, участі і підтримці публічного обвинувачення у ВАС", - наголосив він.

Раніше очільник НАБУ Артем Ситник заявив, що очікує початку роботи Вищого антикорупційного суду 5 вересня.

Нагадаємо, у червні 2018 року Верховна Рада з ініціативи президента ухвалила рішення про створення Вищого антикорупційного суду. У березні 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила 39 переможців серед кандидатів до Вищого антикорупційного суду. Згодом п'ятий президент Петро Порошенко призначив 38 суддів Вищого антикорупційного суду України – і вони склали присягу.

Loading...