Новини » Політика 9 серпня, 2019, 16:37
Розподіл керівних посад у комітетах Ради: Разумков озвучив позицію "слуг народу"

Голова партії «Слуга народу» розповів, за яким принципом відбуватиметься розподіл керівних посад у профільних комітетах Верховної Ради.

Про це він заявив на засіданні Підготовчої групи з числа новообраних народних депутатів України, яке транслював телеканал ZIK.

«Якщо ми говоримо про позицію політичної партії «Слуга народу», то наша позиція така: ми, дійсно, вважаємо, що розподіл повинен бути за квотним принципом, оскільки наших колег у ВРУ, за нашими підрахунками, 60%, то ми будемо як пропозиції декларувати, що від нашої політичної сили буде або голова, або перший заступник, або секретар, тому що інше не передбачене законом», - сказав Разумков.

Окрім цього, він додав, що його політсила пропонуватиме як заступників голів комітетів своїх колег, але зі збереженням пропорційного принципу.

«Я думаю, що це повинно зняти будь-які питання, які сьогодні проговорювались, це буде коректно і допоможе нам швидко і ефективно працювати як у рамках підготовчої депутатської групи, так і рамках підгруп» - додав Разумков.

Нагадаємо, раніше партія «Голос» заявила, що виступає проти розподілу комітетів нової Верховної Ради за квотами і запропонувала призначити своїх компетентних представників керівниками деяких із них.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:23 :33