Письменники просять повернути у школи твори Уласа Самчука

Школа. Фото: Роман Балук/ZIK

Рівненська організація спільно з Волинської організацією Національної спілки письменників України ініціювали звернення до Міністерства освіти і науки України із проханням повернути творчість Уласа Самчука в шкільну програму для обов’язкового вивчення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України письменниця Ірина Баковецька.

«Масштабну Постать української ідеології та Титана вітчизняної класичної літератури вилучили із загальноосвітньої шкільної програми!!!! Мотивація (одна із) – відтворення автором жахіть голодомору, геноцидів щодо українського народу, нації тощо, що негативно впливають на психіку дітей! Так, хай наші діти не знають відвертої історії їхнього щасливого сьогодення! І що далі? Сьогодні Самчук, а завтра Шевченко, за нетерпимість та нетолерантність до московитів?!!!!!», – йдеться у зверненні.

Тому Рівненська організація спільно з Волинської організацією Національної спілки письменників України та Рівненською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України ініціювали звернення до Міністерства освіти і науки України із проханням повернути із забуття Літописця української національної правди – Уласа Самчука в шкільну програму для обов’язкового вивчення.

Письменниця просить усіх небайдужих підтримати дану ініціативу перепостом та хештегом #Уласавшкільнупрограму!!!

 

 

Loading...