Новини » Політика 9 серпня, 2019, 16:49
Посадовці патрульної поліції та Кропивницького слідчого ізолятора не подали декларації, - НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки кримінальних правопорушень – неподання декларацій 5-ма посадовцями. Відповідні обґрунтовані висновки направлені до прокуратури та територіальних органів Національної поліції.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

«Серед осіб, які не подали передбачені Законом України «Про запобігання корупції» декларації, колишні посадові особи територіальних управлінь патрульної поліції та Кропивницького слідчого ізолятора», – йдеться у повідомленні.

Так, під час контролю своєчасності подання декларацій встановлено, що посадовці не подали декларації перед/після звільнення.

Зазначається, що Національне агентство згідно з законодавством повідомляло посадовцям, щодо яких затвердженні обґрунтовані висновки, про необхідність подати декларації протягом 10-ти днів з дня отримання таких повідомлень. Однак, незважаючи на їх отримання, посадовці декларації не подали.

У відомстві нагадали, що відповідальність за умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу.

Національне агентство також зазначає, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Нагадаємо, слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали двох прокурорів однієї з місцевих прокуратур за вимагання та отримання неправомірної вигоди від підприємця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 15:57 :18