Підрозділи Об’єднаних сил не причетні до обстрілів в Горлівці, – звіт СЦКК

У звіті СММ ОБСЄ, від 8 серпня, оприлюднена інформація щодо пошкодження житлових об’єктів та будівлі школи в окупованій Горлівці. Українська сторона СЦКК повідомляє, що підрозділи Об’єднаних сил до цих обстрілів не причетні.

Про це повідомляє штаб ООС.

Нагадаємо, ввечері, 5 серпня, пошкоджень зазнала будівля школи за адресою вулиця Черняховського 30. «Цього ж дня, спостерігачі зафіксували незначні пошкодження житлових будинків за адресами Старобельська 11, Баха 4 та Тушинська 18/2. За оцінкою спостерігачів всі ці пошкодження утворилися в результаті вогню з великокаліберного кулемета із нібито північно-західного напрямку.

Детально вивчивши відстані, профіль, тактико-технічні характеристики зазначеного озброєння, у СЦКК стверджують, що характеристика форми рельєфу даної місцевості – закритий профіль, тому виключає будь-яку можливість ураження зазначених об’єктів. Крім того, за даними УС СЦКК, у зазначений день за вказаним напрямком обстріл підрозділи Об’єднаних сил не здійснювали, так само вогонь у відповідь українські армійці не відкривали. Відзначають також, що запит на введення режиму «тиша» від СММ ОБСЄ не надходив», – йдеться у повідомленні.

В штабі ООС зазначають, що українські захисники й надалі продовжують дотримуватися сталого режиму припинення вогню та виконувати бойові завдання в рамках чинного законодавства.

Нагадаємо, 8 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці дев’ять разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції наших підрозділів з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Loading...