Новини » Політика 9 серпня, 2019, 17:20
ОПЗЖ назвала пріоритетні питання нової Верховної Ради

У партії «Опозиційна платформа – За життя» виступають за якнайшвидший початок роботи Верховної Ради та назвали кілька речей, які передусім потрібно зробити.

Про це заявив представник політичної сили Сергій Льовочкін на засіданні Підготовчої групи з числа новообраних народних депутатів України, яке транслював телеканал ZIK.

За його словами, перш за все, потрібно ухвалити пакет законів, який забезпечить мирне врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Новообраній Раді потрібно ухвалити рішення, що полегшить життя людей на територіях біля зони військових дій. Для цього пропонуємо утворити у складі новообраної Верховної Ради відповідний комітет, який може називатися Комітет з комплексного вирішення проблем Луганської і Донецької областей», - зазначив Льовочкін.

Окрім цього, він заявив про якнайшвидшу необхідність сформувати коаліцію та уряд. Оскільки зараз на його думку потрібно вирішити питання економічного зростання, подолання корупції та підвищення продуктивної праці.

«Друге питання, яке вважаємо в числі пріоритетів – зменшення тарифів. Це те, чого потребують зараз люди, бо не можуть сплачувати за тарифами, встановленими сьогодні. Наступне питання, яке б ми хотіли, щоб терміново розглядалось – проведення медичної реформи. Та, яка функціонує сьогодні, позбавляє можливості доступу до медичних послуг», - зазначив Льовочкін.

Раніше у партії ОПЗЖ заявили, що нова Верховна Рада одним із першим має ухвалити закон про опозицію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 11:35 :10