​На Львівщині помер найстаріший український воїн-доброволець

Відійшов у вічність боєць Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» зі Стрия Владислав Бунецький (позивний «Сивий»).

Про це повідомив представник «Правого сектору» Тарас «Хаммер» Бобанич на своїй сторінці у Facebook. 

Церемонія прощання відбудеться сьогодні, 9 серпня, у Церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії  міста Стрий.  Чин похорону відбудеться завтра в цьому ж храмі. 

Як повідомляється, Бунецький, будучи 4-місячною дитиною, разом із матір’ю потрапив у заслання в Іркутську область у 1948 році, а його батька засудили до десяти років таборів. Повернутися в Україну «Сивий» зміг тільки у 1978 році. 

На початку російсько-української війни у 2014 році чоловік перебував у полоні сепаратистів. Протягом 2016-2018 років він брав участь в бойових діях на Донбасі в складі ДУК ПС.

Нагадаємо, 6 серпня бойовики порушили режим припинення вогню та обстріляли українські позиції, внаслідок чого загинуло четверо українських військових.

У зв’язку із обстрілами на Донбасі Президент України Володимир Зеленський зателефонував Президенту Російської Федерації Володимиру Путіну і попросив останнього вплинути на «ту сторону». Loading...