Новини » Економіка 9 серпня, 2019, 17:50
Інспектори призупинили роботу відомої київської мережі піцерій

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів через численні порушення призупинила роботу мережі піцерій il Molino у Києві.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зокрема, серед порушеннь, які виявили в закладах: потужності не підтримуються в чистоті та у робочому стані, харчові продукти не захищені від будь-якого забруднення на всіх стадіях виробництва, переробки та обігу, порушуються температурні режими під час розморожування харчових продуктів.

За результатами лабораторних досліджень відібраних зразків харчових продуктів встановлено невідповідності готових харчових продуктів за мікробіологічними показниками, що становлять загрозу для життя та здоров’я людини.

На підставі цих фактів було прийнято рішення про тимчасове припинення діяльності з виробництва та обігу харчових продуктів.

У службі зазначили, що власники мережі ТОВ «Тераса» будуть притягнуті до відповідальності за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до ст.65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Мережа піцерій вважає таке рішення наклепом і тиском на бізнес та спростовує висновки держслужби.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 12:56 :02