Думаю, вони все розуміють: Стешенко хоче зустрітися з тими, кого «обмовив під тортурами ФСБ»

Харків’янин Олександр Стешенко, засуджений в анексованому Криму в 2018 році до двох років колонії-поселення, після звільнення хоче зустрітися Еролом Велієвим і Олександром Третьяковим.

Як зізнається сам Стешенко, цих людей він «обмовив у суді після тортур ФСБ», - про це він сказав в інтерв’ю Крим.Реалії.

«Хотів би побачитися з цими людьми, порозумітися. Думаю, вони не дурні і все розуміють, але я хотів би попросити вибачення», – сказав Стешенко.

Російські силовики заявили, що нібито припинили в Криму діяльність екстремістської групи, створеної помічником депутата Верховної ради України Мустафи Джемілєва Еролом Велієвим. Як стверджує російська спецслужба, «до складу групи, сформованої в Харкові, крім Велієва увійшли колишні спортсмени-боксери Стешенко і Третьяков».

Лідер кримських татар, народний депутат України Мустафа Джемілєв упевнений, що кримінальну справу проти обвинуваченого ФСБ Росії в екстремізмі Ерола Велієва, який є помічником Джемілєва, було сфабриковано слідчими ФСБ Росії для того, щоб скомпрометувати Меджліс кримськотатарського народу.

У ФСБ стверджують, що «члени екстремістського співтовариства в січні 2018 року здійснили підпал будинку муфтія Криму Еміралі Аблаєва».

 

 

Loading...