Авіація ВМС отримала сучасний вертоліт

Авіація ВМС ЗС України отримала на озброєння відремонтований та модернізований на підприємстві «Мотор-Січ» гелікоптер Мі-8МСБ-В.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Відповідний борт у звичній «моторівській» лівреї вже прибув на територію 10-ї морської авіаційної бригади ВМС ЗС України у Кульбакіно, що неподалік Миколаєва.

На модернізованому гелікоптеру Мі-8МСБ-В встановлений новий двигун ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117. Це дозволило покращити його характеристики, наприклад витрата палива знижена з 620 кг/год до 592 кг/годину.

Не гелікоптері встановлені теплові відбивачі, які розсіюють теплове випромінювання, що знижує можливість ураження ракетами з тепловими головками самонаведення.

Мі-8МСБ-В має по три балкові тримачі, на які можна встановити керовані та некеровані ракети, а також бомбове озброєння.

Додатково броньована кабіна та крісло льотчиків.

Нагадаємо, восени 2018 року стало відомо про випробування гелікоптера типу Мі-8МСБ-В з оптико-електронним модулем для виявлення цілі та наведення ракети (ПМ-ЛКТ) під час стрільб керованою ракетою Р-2В протитанкового ракетного комплексу «Бар’єр-В», розробки та виробництва КБ «Луч».

Окрім цього ведеться низка інших розробок по модернізації гелікоптера.

Так нещодавно українська компанія ПАТ «Мотор-Січ» представила «скляну кабіну» нової версії модернізації гелікоптера Мі-8МСБ:

Минулого року на озброєння авіації ВМС надійшов багатоцільовий гелікоптер Ка-226, який понад 10 років тому був придбаний для Державної служби з надзвичайних ситуацій, проте так і не експлуатувався та перебував на зберіганні.

 

Loading...