Новини » Світ Читать эту новость на русском

Американські вчені розповіли про небезпеку електронних сигарет

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США оприлюднило статистику, яка свідчить, що серед вейперів частіше трапляються неврологічні порушення.

Про це повідомляє Medical Express

Згідно з повідомленням, Управління з санітарного нагляду вперше повідомило про небезпеку електронних сигарет у квітні. Відтоді було отримано 118 повідомлень про припадки серед вейперів. 

Також зазначається, що загальна кількість зафіксованих неврологічних приступів у 2010-2019 роках сягнула 127. 

Управління заявило, що наразі не виявило жодної конкретної марки, пов’язаної із випадками припадків серед користувачів електронних сигарет. Водночас воно виявило стурбованість щодо можливого зв’язку між вживанням електронних сигарет та припадками або іншими подібними порушеннями. 

Представники установи просять користувачів електронних сигарет та медичних працівників надавати якомога більше інформації під час повідомлення про проблеми, пов'язані з тютюновими виробами. Це необхідно для того, щоб  мати змогу відслідковувати тенденції, закономірності чи причини. 

Зокрема, користувачів просять вказати ім'я; найменування виробника; фірмове найменування, модель та серійний номер електронної сигарети чи електронної рідини; де було придбано пристрій або рідину; чи були змінені пристрій або рідина будь-яким способом або чи пристрій несправно працював.

Нагадаємо, у США 14 осіб потрапили до лікарні через проблеми з диханням. Медики пов’язують це із курінням електронних сигарет.

Loading...