Україна дала дозвіл російському літаку на використання свого повітряного простору

Літак Boeing-738 російської авіакомпанії «Глобус», котрий прямував з італійського міста Барі до Москви, вчора отримав від Украероцентру дозвіл на використання повітряного простору України в зоні відповідальності Львівського районного диспетчерського центру.

Про це повідомляє Украерорух/UkSATSE у Facebook.

Зазначається, що 7 серпня 2019 року, пілот повітряного судна російської авіакомпанії «Глобус» Boeing-738 REG –VQBMG, виконуючи рейс GLP636 з м. Барі (Італія) до м. Москви (РФ), у зв’язку з обходом активної грозової діяльності, отримав дозвіл на використання повітряного простору України від Украероцентру в зоні відповідальності Львівського районного диспетчерського центру.

«Наші працівники керувались рішенням Ради з безпеки польотів Державної авіаційної служби України від 2 грудня 2015 року, законодавчими й нормативно-правовими актами України в галузі авіації й у сфері використання повітряного простору, дотримуючись стандартів ICAO. Також дії персоналу у випадку необхідності обходу повітряними суднами небезпечних метеоявищ передбачені в угоді (LоA) між органами обслуговування повітряного руху України та Словаччини й інших сусідніх країн», – йдеться в повідомленні.

Loading...