Новини » Світ 8 серпня, 2019, 13:55
У Чехії відмовились від новорічного феєрверку

Чеська столиця Прага вирішила відмовитись від традиційного феєрверку на Новий рік. Його замінить відеомаппінг.

Про це повідомляє iDNES.

Згідно з повідомленням, традиційний феєрверк замінить відеомаппінг, візуальне шоу, яке проектується на будівлі у форматі 3D у музичному супроводі або на будь-який інший відкритий простір.

«Це корисний крок не тільки для мешканців мегаполісу, які чутливі до надмірного шуму, але і для тварин, які щороку стикаються із зайвими стресами. Я вірю, що всі будуть насолоджуватися новою формою святкування Нового року, і я радий, що ми одноголосно домовилися про це в коаліції", - сказав радник з питань власності Ян Чабр.

Відомо, що про скасування феєрверку говорили ще на початку року. Як альтернативу пропонували лазерне шоу та світлове шоу з безпілотників. Проте, міська рада ще не визначилась з місцем проектування відеомаппінгу. Всі деталі, як то форма, місце розташування відеоматеріалів, – будуть предметом публічного тендеру.

Але, скоріш за все, шоу відбудеться на Вацлавській площі.

Як зазначається, нова розвага має коштувати місто не більше 2 млн крон. На останнє 11-хвилинне шоу з феєрверку на честь Оксамитової революції з міського бюджету було виділено 1,7 млн крон.

Раніше стало відомо, що влада Праги заборонить вуличним артистам носити гігантські костюми тварин у центрі міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:01 :48