Новини » Політика 8 серпня, 2019, 15:15
Мушак про комітети: Те, що робить «Слуга народу» у парламенті – дуже неправильно
Олексій Мушак
Олексій Мушак

Парламент – це представницький орган від усіх громадян, а не тільки від тих, які голосували за Володимира Зеленського і його партію, тож те, що робить «Слуга народу» в парламенті у питанні комітетів – це дуже неправильно.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат ВРУ VIII скликання Олексій Мушак.

Прогнозуючи, якою буде робота Верховної Ради IX скликання, політик зауважив, що зміни відбуватимуться впродовж перших шести місяців. А ось надалі, переконаний він, парламент та партія «Слуга народу» стикнеться із проблемою щодо легітимності. Олексій Мушак вважає, що виконати обіцяне парламентарям наступного скликання не вдасться, оскільки було обіцяно набагато більше, аніж вони можуть зробити.

Окрім того, додав він, ВРУ IX скликання не «житиме» за правилами попередньої Ради. А тому, прогнозує Олексій Мушак, буде змінено регламент.

Політик, коментуючи запитання щодо того, які парламентські комітети може отримати опозиція, зауважив, що йому незрозуміло, чому партія «Слуга народу», яка матиме у Раді наступного скликання 254 депутатів, претендує на всі комітети.

«Це неправильно. Це не за історичними традиціями, це раз. А друге, у них і спеціалістів стільки немає», – зазначив Олексій Мушак та нагадав, що у ВРУ VIII скликання у представників опозиції було велике представництво у комітетах та керівництві цих комітетів.

«А те, що робить «Слуга народу» зараз у парламенті – це дуже неправильно, це їх «роздушить», бо не може одна фракція повністю взяти на себе управління всім парламентом, бо парламент – це представницький орган від усіх громадян, а не тільки від тих, які голосували за Зеленського і його партію», – наголосив Олексій Мушак.

Як повідомляли раніше, у засобах масової інформації з’явилися списки імен тих, хто очолить комітети Верховної Ради, а також фракцію «Слуги народу».

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков підтвердив, що віце-спікером Верховної Ради дев'ятого скликання буде представник опозиції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 07:43 :53