Новини » Київ 8 серпня, 2019, 16:15
Суд дозволив провести обшуки в Департаменті економіки та інвестицій КМДА

Голосіївський районний суд Києва надав Національній поліції право доступу до речей і документів Департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації з можливістю вилучення їх оригіналів.

Про це йдеться в ухвалі Голосіївського районного суду Києва.

Нагадаємо, у 2017 році «Еко-Буд-Трейд» за результатами тендерів уклало дві угоди з «Дирекцією будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» на будівництво Подільського мостового переходу на 4,33 млрд та 1,76 млрд гривень, загальною вартістю 6 млрд гривень.

Як йдеться в матеріалах слідства, очікувана вартість договору на проведення будівельних робіт становила 375,6 млн гривень. Ціна в ході торгів знизилася до 325,914 млн гривень.

Незабаром КМДА видала нове розпорядження про коригування проекту, в результаті чого вартість будівництва ділянки довжиною 1,8 км зросла до 1,125 млрд грн.

Кримінальне провадження стосується ознак порушення за статтею «Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах».

За даними ЗМІ, «Еко-буд-трейд» була заснована в 2014 році. Керує підприємством Сергій Драч, кінцевими бенефіціарами виступають Максим Половко і Євген Расторгуєв.

Половко через ланцюжок партнерів пов’язаний із компаніями, близькими до заступника голови КМДА Віталія Кличка В’ячеслава Непопа та Михайла Голиці – екс-очільника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА та екс-директора «Київміськбуду».

Директор «Еко-Буд-Трейду» Драч, колишній перший заступник Голови Держархбудінспекції, а до того – голова наглядової ради «Київміськбуду».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 02:06 :54