live

«Слуга народу» буде диктувати свою волю, – прогноз журналіста Кацмана

ZIK

Партія «Слуга народу» у ВРУ наступного скликання диктуватиме свою волю навіть і в тих комітетах, які начебто віддадуть опозиції.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив журналіст Володимир Кацман.

Гість програми, коментуючи формат майбутньої коаліції у Верховній Раді України IX скликання, зауважив, що уже майже місяць, як західні партнери «викручують руки», щоб у парламенті таки була коаліція і «Голос» взяли в коаліцію, щоб мати «видимість коаліції, а не однопартійну більшість».

Принагідно Володимир Кацман нагадав, що уряд формує саме «коаліція депутатських фракцій» – у множині.

Коментуючи заяву голови партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова, який говорив, що політична сила не веде перемовини щодо коаліції, проте готова співпрацювати у парламенті з іншими політичними силами, Володимир Кацман зауважив:

«Ви сказали про те, що вони заявили, що будуть співпрацювати… А мені у цій заяві почулося зовсім інше. Зараз, на наших очах, народилися чотири опозиційні фракції, рівно чотири, бо, якщо не беруть прем’єром Юлію Тимошенко – («Батьківщина». – Ред.) в опозиції, якщо не беруть прем’єром Вакарчука – «Голос» в опозиції. Зрозуміло, що «Опозиційна платформа» апріорі в опозиції… і Порошенко».

Тож журналіст переконаний, що ні міністерськими портфелями, ні парламентськими комітетами ніхто не ділитиметься. А те, що крісло віцеспікера можуть віддати опозиції, Володимир Кацман називає «символічним віддаванням позицій».

«Бо цілком зрозуміло, що «Слуга народу» буде диктувати свою волю, навіть і в тих комітетах, які начебто віддадуть опозиції», – заявив Володимир Кацман.

Як повідомляли раніше, у засобах масової інформації з’явилися списки імен тих, хто очолить комітети Верховної Ради, а також фракцію «Слуги народу».

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков підтвердив, що віце-спікером Верховної Ради дев'ятого скликання буде представник опозиції.

Фото antikorruptciya.com

Читайте більше новин на тему: коаліція

Loading...