Новини » Суспільство 8 серпня, 2019, 20:41
Пішов з життя засновник Департаменту контррозвідки СБУ Віталій Хлевицький

Сьогодні, 8 серпня, на 52-му році пішов з життя легендарний засновник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Віталій Хлевицький.

Про це повідомляє Служби безпеки України у Facebook.

«8 серпня на 52-му році пішов з життя легендарний засновник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Хлевицький Віталій Борисович», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у спецслужбі, Хлевицький одним з перших передбачив важливість інформаційної безпеки України в сучасних умовах.

Він народився 24 червня 1968 року в Ужгороді. У 1990 році закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище протиповітряної оборони за спеціальністю «радіоінженер». У 1998 році Віталій Борисович здобув другу вищу освіту з кваліфікацією «юрист – правознавець» на економіко-правовому факультеті Донецького національного університету.

Хлевицький до квітня 2014 року обіймав оперативні та керівні посади в Центральному апараті СБУ.

Як кандидат юридичних наук брав безпосередню участь у підготовці низки законодавчих та інших нормативно-правових актів, відомчих наказів та інструкцій у сфері інформаційної безпеки. Є автором та співавтором понад тридцяти наукових праць і статей.

Діяльність Віталія Хлевицького була відзначена високими державними та відомчими нагородами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 18:20 :13