На Рівненщині затримали на хабарі одного з керівників місцевої поліції

На Рівненщині затримано одного з керівників місцевої поліції під час отримання 39000 грн неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, задокументували факт вимагання й отримання неправомірної вигоди одним із керівників Варашського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Рівненській області від громадянина», – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією правоохоронець вимагав та одержав неправомірну вигоду в сумі 39 тисяч гривень за непритягнення громадянина до відповідальності за порушення під час будівництва торгових павільйонів; непритягнення до відповідальності того ж громадянина, який має статус депутата місцевої ради, за не подання права власності на павільйони у Декларацію про майновий стан.

Зазначають, що затримання правоохоронця відбулося згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання неправомірної вигоди; неправомірна вигода виявлена та вилучена в повному обсязі.

У ДБР планують повідомити затриманому про підозру, обрати щодо правоохоронця запобіжний захід, провести невідкладні обшуки у адміністративних приміщеннях місцевого відділу поліції та прокуратури, оскільки перевіряють факт причетності прокурора.

У разі доведення вини затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.

Loading...