На Луганщині завершився один із етапів розмінування

Голова Луганської обласної державної адміністрації Віталій Комарницький заявив, що на Луганщині завершився один із етапів розмінування.

Про це повідомляє пресслужба Луганської ОДА.

Як зазначається, спеціалісти очистили близько 44 гектарів сільськогосподарських та 16 гектарів території, що складають дороги та лісосмуги.

«На превеликий жаль, понад п’ять років триває ця неоголошена війна, що розірвала сім’ї та забрала людські життя. Зафіксовано понад 7 тисяч зруйнованих осель. Усе це лягло сумним тягарем на плечі наших громадян. Упевнений, що кожна війна має своє закінчення, і хотілося б, щоб цей час настав якомога швидше. Наші аграрії мають отримати можливість користуватися землями за призначенням – сіяти та збирати врожаї», – заявив голова ОДА Віталій Комарницький.

За даними адміністрації, на сьогодні найбільш складна ситуація склалася у Попаснянському, Станично-Луганському та Новоайдарському районах. З липня 2014 року піротехнічні підрозділи ДСНС України очистили понад 6,6 тисяч гектарів території та знешкодили близько 77,8 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Комарницький також ознайомився з ходом розмінування території навколо КПВВ «Станиця Луганська», зокрема, біля зруйнованого моста.

Loading...