На Донбасі у пунктах пропуску на лінії розмежування у чергах стоять 240 авто

dpsu.gov.ua/

Усі КПВВ на лінії розмежування, окрім контрольного пункту в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», в якому пропуск осіб через лінію розмежування здійснюється 6.00 до 18.00, функціонують у штатному режимі – з 6.00 по 20.00.Минулої доби пасажиро-транспортний потік був дещо меншим порівняно з попередньою добою.

Про це повідомляє ДПСУ.

Сьогодні, 8 серпня,  зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд перебувала така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 20/40; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 30/50; «Гнутове» – 20/20.

Учора. 7 серпня, прикордонні наряди Донецького та Лисичанського загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» і «Станиця Луганська» припинили дві спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Так, на тимчасово окуповану територію намагались провезти біодобавки та взуття, на загальну суму майже 85 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 13 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для жителів Донбасу направлено продуктові набори, лікарські засоби та будівельні матеріали. Загалом оформлено гуманітарний вантаж вагою 231,2 тонни.

Loading...