Новини » Політика 8 серпня, 2019, 11:11
Московський суд призначив розгляд апеляцій 3-ї та 4-ї груп українських моряків

Московський міський суд визначився із датою розгляду апеляційних скарг адвокатів третьої та четвертої груп військових військовополонених українських моряків.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook. 

Згідно з повідомленням, судові засідання суду з розгляду апеляцій захисту на постанови Лефортовський районного суду про продовження терміну утримання під вартою українських моряків третьої групи відбудуться 21 серпня об 11:00 у залі 327.

До третьої групи входять семеро українців: Андрій Артеменко, Віктор Беспальченко, Володимир Варімез, Владислав Костишин, Олег Мельничук, Василь Сорока та Сергій Чуліба. 

Засідання щодо четвертої групи військовополонених українських моряків призначене також на 21 серпня на 14:00 у залі 327. 

Четверта група складається із шести моряків: Юрій Без'язичний, Юрій Будзило, Володимир Лісовий,  Богдан Небилиця, Євген Семидоцький та Андрій Ейдер. 

Раніше стало відомо, коли у Москві розглянуть  апеляційні скарги захисту першої та другої групи військовополонених українських моряків. Засідання суду призначено на 16 серпня на 11:00 та 14:00 відповідно. 

Читайте більше новин на тему: полонені моряки

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:12 :15