Новини » Політика 8 серпня, 2019, 9:28
Мінімум політики: політексперт розповів, якою була червнева зустріч Коломойського та Порошенка
ZIK
ZIK

Ймовірно, на зустрічі, яка у червні відбулась між Петром Порошенком та Ігорем Коломойським не звучало взаємних образ та маніпуляцій. Там було мінімум політки – люди з’ясовували стосунки в абсолютно діловому форматі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK розповів політичний експерт Олексій Буряченко.

Коментуючи нещодавнє інтерв’ю Ігоря Коломойського, зокрема його позицію щодо ситуації на Донбасі, експерт наголосив: олігарх уже не займає державницьких посад, тому й не повинен відповідати за свої слова як державник.

«Він – суто цивільна, однак, разом з тим, і публічна особа, досить відомий в Україні бізнесмен. Так, останнім часом він нас, можна сказати, балує багатьма інсайдами, своєю точкою зору щодо різних питань, яка є досить неоднозначною і часто не співпадає з позицією офіційної України. Але не можемо йому заборонити думати і висловлюватись так, як вважає за потрібне», – зазначив Буряченко.

Що ж стосується фраз Коломойського – «Порошенко – моя маріонетка» і «останній місяць він виконуватиме все, що я скажу», політексперт переконаний, що це – намагання використати передвиборчу риторику п’ятого президента.

«Одним із елементів риторики Петра Порошенка було, що Володимир Зеленський – маріонетка Коломойського. Тож тепер вона використовується і в риториці самого Коломойського», – вважає Буряченко.

Він додав: уже всім стало відомо, що в червні у Порошенка з Коломойським була особиста зустріч. Ймовірно, там вже не було взаємних образ та маніпуляцій.

«Ці два персонажі з’ясовували стосунки в абсолютно діловому форматі, абсолютно бізнесово. Мені здається, що політики там було мінімально. А те, що в цих формулюваннях Коломойський подає своє бачення – якщо образить Петра Порошенка, нічого не заважає тому звернутись до суду із захистом своєї честі та гідності», – підкреслив Олексій Буряченко.

Як повідомлялось, Ігор Коломойський заявив, що немає сенсу вкладати кошти у вирішення конфлікту на Донбасі, тому що це неможливо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 07:17 :33