live

Глава Венесуели відмовився від переговорів з опозицією через санкції США

Ніколас Мадуро. Фото: EPA-EFE/CRISTIAN HERNANDEZ
загрузка...
загрузка...

Делегація уряду Венесуели не братиме участі в переговорах з опозицією в Барбадосі. Мадуро призупинив переговори через санкції США, назвавши їх «жорстокою і безжальною агресією».

Через введення нових санкцій США глава Венесуели Ніколас Мадуро в середу, 7 серпня, призупинив переговори з опозицією. Зокрема, Мадуро скасував поїздку делегації уряду Венесуели в Барбадос, де 8 і 9 серпня повинні були проходити переговори, – повідомляє DW.

За словами представника венесуельського уряду, причиною такого рішення стала «жорстока і безжальна агресія» з боку США. Президент США Дональд Трамп 5 серпня підписав указ про введення повного економічного ембарго проти Венесуели. Таким чином Трамп заморозив знаходяться на території США всі активи уряду Венесуели і пов’язаних з ним організацій, а також заборонив будь-які економічні операції з ними.

Перші переговори влади і опозиції Венесуели пройшли в травні в Норвегії, пізніше вони були продовжені в Барбадосі. Сторони намагаються домовитися про заходи щодо врегулювання політичної кризи в країні.

Нагадаємо, боротьба за владу між Хуаном Гуайдо і Ніколасом Мадуро в Венесуелі, яка переживає глибоку економічну і політичну кризу, триває вже кілька місяців. Близько півсотні держав, в тому числі Німеччина, визнали Гуайдо тимчасовим президентом. Глава Венесуели Мадуро користується підтримкою армії і силових структур, його легітимність в числі інших визнають Росія, Китай і Куба.

Читайте більше новин на тему: Венесуела

Loading...
Loading...
Loading...