Яворівський зробив прогноз щодо «міністерського» майбутнього Авакова

Володимир Яворівський, фото - LIGA

Керівник МВС Арсен Аваков розумно і хитро повівся під час виборів, не переступаючи за «червоні» лінії, тож він певний час може залишитися на посаді.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив народний депутат кількох скликань, письменник Володимир Яворівський.

Під час обговорення теми щодо майбутнього складу українського уряду та нового прем’єра, Володимир Яворівський звернув увагу на те, що чинний міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, який прийшов до Ради з «Народним фронтом», «вчасно від них відмежувався».

Екснардеп Яворівський вважає, що під час виборів урядовець повівся дуже розумно, тож зараз звільняти його не слід: «Несправедливо говорити, що він підтримував тих чи тих. Він дуже розумно і хитро, я б сказав, вів ці вибори і ніде не заступив за «червону» лінію. Тому, я переконаний, що зараз його чіпати – це ж не одіозний Луценко…, Аваков буде залишатися, я переконаний. Але до певного часу».

Гість студії переконаний, що постійно залишатися міністром Арсен Аваков не буде. Водночас, зазначив він, Президенту Зеленському буде складно змінити керівництво такої величезної «машини», якою є Міністерство внутрішніх справ, тому, певен Володимир Яворівський, очільнику держави не слід братися за такі зміни.

Як повідомляли раніше, Віктор Пінчук, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Володимир Гройсман мали таємну зустріч у маєтку олігарха.

Додамо, політичний експерт Дмитро Васильєв прогнозує, що очільниця Міністерства фінансів Оксана Маркарова та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков можуть залишитися у владі.

Loading...