В СБУ відреагували на інцидент з представниками «ЛНР» у Станиці Луганській

В Службі безпеки України заявили, що поява поблизу КПВВ «Станиця Луганська» представників бойовиків «ЛНР» є продуманою, свідомою та цілеспрямованою провокацією з боку терористів.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Поява поблизу КПВВ «Станиця Луганська» «парламентарів» квазіреспубліки є продуманою, свідомою і цілеспрямованою провокацією з боку терористів та їхніх російських кураторів», – йдеться у повідомленні.

У відомстві впевнені, що затримання Кобцевої та Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир’я.

Також в СБУ додали, що розслідуються кримінальні провадження стосовно вказаних учасників незаконних збройних формувань «ЛНР». Особи, які посягнули на державний суверенітет, конституційних лад і територіальну цілісність України, відповідатимуть перед законом.

Нагадаємо, у вівторок, 6 серпня, представники терористів із так званої «ЛНР», які водночас представляють бойовиків на переговорах у Мінську, перетнули лінію розмежування і заявили знімальній групі «5 каналу», що самоназвана окупаційна влада, нібито згідно з Мінськими угодами, має контролювати не лише Станично-Луганський район, а й територію Щастя.

Loading...