«Укрнафта» збільшила податковий борг ще на 1,2 млрд грн, — ДФС

Податковий борг «Укрнафти» станом на 1 серпня становив 15,8 млрд грн.

Про це повідомили агентству Інтерфакс-Україна в Офісі великих платників податків Державної фіскальної служби України.

«Податковий борг підприємства на сьогодні складає 15,8 млрд грн: заборгованість по Офісу великих платників податків – 3,5 млрд грн (податок на прибуток і ПДВ), а також рентні платежі, що враховуються в головних управліннях ДФС в областях – 12,2 млрд грн» – йдеться в повідомленні.

За даними Офісу великих платників податків, список найбільших боржників з початку року не змінився. Станом на 1 серпня 2019 року борг Енергоатому в частині чистого прибутку склав 1,6 млрд грн.

«НАЕК Енергоатом в травні поточного року задекларував 1,7 млрд грн цього платежу за перший квартал, але оплатив лише 115 млн грн. Решта суми залишилася в якості боргу», – повідомили в Офісі великих платників податків.

Заборгованість ПрАТ Росава (Біла Церква Київської області) з 1 лютого зросла на 0,1 млрд грн (до 1,3 млрд грн), Південкомбанку (Київ) - не змінилася (0,9 млрд грн), держпідприємства Селідоввугілля (Донецька обл.) – скоротилася на 0,1 млрд грн (до 0,8 млрд грн).

Зростання заборгованості в Офісі пояснюють проблемою законодавчого регулювання в частині податкового боргу, яке як і раніше залишається неврегульованим.

Нагадаємо, за перший квартал 2019 року ПАТ «Укрнафта» сплатило 1,96 млрд грн рентної плати до бюджетів усіх рівнів – це на 11% перевищує аналогічний показник цього ж періоду 2018 року, який становить 1,76 млрд грн.

Loading...