ЦВК зобов’язала окружком №210 до п’ятниці опрацювати списки виборців на 33 дільницях

Центральна виборча комісія продовжила встановлення результатів виборів у Раду на 210 окрузі.

Про це повідомляє пресслужба ЦВК у Facebook.

Як повідомляється, 6 серпня 2019 ЦВК на своєму засіданні заслухав відомості протоколу окружної виборчої комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 210 з позначкою «Уточнений» і прийняла його для розгляду і подальшої обробки.

«Проте Комісія зазначила, що згідно з виборчим законом окружна виборча комісія за результатами повторного підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці складає протокол про повторний підрахунок голосів виборців на відповідній виборчій дільниці в ОВО за формою, встановленою Центральною виборчою комісією», – зазначили в Комісії.

Комісія також повідомила, що ОВК округу № 210 відповідних дій щодо встановлення кількості виборців, внесених у список виборців, і кількості виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування в одномандатному виборчому окрузі, передбачених зазначеною формою протоколу, здійснено не було.

«Враховуючи зазначені обставини ЦВК зобов’язала ОВК ОВО № 210 не пізніше 12:00 9 серпня 2019 року опрацювати списки виборців та витягу із списку виборців (у разі складання) на 33 зазначених виборчих дільницях і перевірити правильність відображення в протоколах окружної виборчої комісії ОВО № 210 про повторний підрахунок голосів виборців на цих виборчих дільницях відомостей, передбачених пунктами 3 – 7 зазначених протоколів», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, офіційне видання Верховної Ради «Голос України» опублікувало список 423 обраних депутатів Верховної Ради на позачергових виборах 21 липня.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...