Новини » Суспільство 7 серпня, 2019, 5:20
Супрун: Майже 3 тисячі студентів саботували міжнародний медичний екзамен

В.о. голови МОЗ Уляна Супрун закликала розслідувати факт саботажу міжнародного іспиту з основ медицини з боку студентів. На нього не з’явилося близько 3 тисяч студентів.

«З 1 по 3 липня студенти медичних університетів третього курсу спеціальності «Медицина» здавали міжнародний іспит з основ медицини – IFOM (International Foundations of Medicine). Цей іспит відбувся в рамках Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ)», – зазначила Супрун в Facebook.

«Іспит здавали 10 099 студентів. Не з’явилися 2783. При цьому переважна більшість – 2194 студента не прийшли на іспит без поважної причини.... Жодного разу за всю історію проведення іспитів державної атестації ми не стикалися з таким опором і саботажем, як під час проведення IFOM», – написала Супрун.

«До речі, координувала процес по зриву іспиту колишній багаторічний керівник Центру тестування МОЗ України – Ірина Булах. Людина, яка «гарантувала» прозорість і чесність тестування КРОК для студентів-медиків, виявилася головним противником непідкупного тесту», – уточнила в.о. голови МОЗ.

Супрун заявила, що «корупціонери, які збагачуються на продажу медичних дипломів, – це загроза для кожного українця».

Вона подякувала «тим чесним студентам, які не дивлячись на все прийшли і здали іспит».

«Ми будемо захищати права чесних студентів, які не дивлячись на саботаж і поширення фейків прийшли і склали іспит. Ті, хто саботували (їх було значно менше), порушили права чесних студентів. Своїми діями вони захотіли взяти в заручники більшість, яка готова йти вперед, тільки для того, щоб утримати їх в тому болоті, в якому зараз знаходиться медична освіта в Україні», – зазначила Супрун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 13:07 :04