«Питання життя і смерті»: Донька Бекірова закликала Зеленського допомогти з лікуванням батька

Дочка кримськотатарського активіста Едему Бекірова Елеонора закликала президента Володимира Зеленського допомогти у лікуванні та звільненні її батька.

Про це вона написала у Facebook.

«Мій батько Едем Бекіров вмирає, і мені вже немає в кого просити допомоги. Але зараз я не прошу, а вимагаю. Як громадянка України і як дочка вмираючого батька, я маю на це повне право. Я вимагаю вжити всі заходи, щоб добитися надання допомоги моєму батькові, домогтися його лікування і в кінцевому підсумку звільнення», – йдеться у зверненні.

Вона нагадала, що Бекіров – інвалід першої групи, у нього ампутована нога з незагоєною раною, нижній млявий парапарез ніг, після перенесеного інфаркту його прооперували і встановили 4 шунта в серце. Крім того, активіст страждає на цукровий діабет.

«Він боєць, і він буде триматися, якщо буде знати, що його країна, за яку він у 2014 році готовий був віддати життя, бореться за нього. Я вимагаю від Вас зробити це. Для мого батька, для мене і його рідних, для всіх, кому він був близький це не питання політики і дипломатичних домовленостей – це питання життя і смерті коханої людини. Врятуйте мого батька, виконайте свій обов’язок», – додала донька політв’язня.

Нагадаємо, у міжнародній правозахисній організації Human Rights Watch вважають, що заарештований в Криму тяжкохворий Едем Бекіров потребує «термінової медичної допомоги і адекватного лікування».

Loading...