Новини » Політика 7 серпня, 2019, 10:11
Перестав працювати сайт українського Forbes

Сайт українського видання Forbes перестав працювати. Ресурс перестав відкриватися місяць тому, 2 липня він ще працював, після чого доступ пропав.

На запит редакції AIN.UA «що з сайтом» представники UMH не змогли відповісти.

За даними одного з джерел, UMH перестав підтримувати сайт після того, як в мережі з’явилася інформація про перехід ліцензії на видавництво Forbes в Україні до нової компанії – Barecz & Conrad Media. До цього, з липня 2018 року, коли ліцензія UMH офіційно закінчилася, сайт працював у фоновому режимі. Оновлюватися він перестав раніше – ще в 2017-му, коли пішла вся команда видання.

Відкритим залишається питання контенту. На даний момент всі старі матеріали пропали. Чи отримає до них доступ новий видавець – невідомо: редакції AIN.UA не вдалося отримати відповідь на це питання ні в однієї зі сторін.

  • UMH змінив доменну адресу з forbes.ua на forbes.net.ua в 2016 році після того, як компанія Forbes Media відкликала права на використання бренду. З тих пір сайт forbes.ua не працював. У липні 2019 го перестав працювати і сайт forbes.net.ua.
  • У червні 2018 року ліцензія UMH на право видавати Forbes в Україні офіційно завершилася.
  • Новим видавцем, за інформацією AIN.UA, може стати словацька Barecz & Conrad Media. Вона вже видає Forbes в Словаччині, Чехії, Австрії та Угорщини.
  • За попередніми даними, новим головним редактором «Forbes Україна» стане Катерина Горчинська.
  • Forbes в Україні можуть запустити до кінця 2019 року.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:14 :23