Новини » Спорт 7 серпня, 2019, 6:55
Олександр Хацкевич: Другий тайм вселяє оптимізм перед повторною грою в Києві
Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич / dynamo.kiev.ua

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував поразку (0:1) своєї команди в матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти бельгійського «Брюгге».

«Ми здорово почали матч, контролювали гру, особливо в перші хвилин 15. Бєсєдін сам собі створив момент, але в кінцівці не вистачило. Та потім досвідчені футболісти допускали невимушені помилки в центральній зоні при виході з оборони в атаку. Почали поспішати, після відбору втрачали м’яч.

Другий тайм вийшов без центру поля, було багато моментів – атака була то на одні ворота, то на інші. В кінці у нас було два прекрасні моменти, коли ми вибігали в контратаки. Але не було останнього пасу і завершального удару. Другий тайм вселяє оптимізм перед повторною грою в Києві.

Жерсон підсилив гру, чіплявся за м’ячі. Видно, що він в хорошому стані. Як показав другий тайм, він дуже якісне посилення в атаці, придбання для нас.

Що стосується Циганкова, ви самі бачили ті дві помилки, які взагалі йому не властиві. Це говорить про відсутність ігрового тонусу. Він зможе підготуватися тільки через ігри, його стан в такому графіку ми не підтягнемо.

Усі наші заміни були спрямовані на атаку, ми хотіли забити гол. Так, завжди є ризик, коли такі ранні заміни. Але ми хотіли підсилити атаку, не хотіли зберігати цей рахунок, який був після першого тайму», – цитує білоруського фахівця dynamo.kiev.ua.

2019-10-16 22:21 :49