Арт-критик Костянтин Дорошенко у програмі HARD з Влащенко на ZIKу. Повне відео

Сьогодні, з 21.00, в ефірі телеканалу ZIK тривала програма «HARD з Влащенко» – яскраве хард-ток-шоу з яскравою ведучою та статусними спікерами.

Гостем у Наташі Влащенко був арт-критик, куратор сучасного мистецтва, медіаменеджер та публіцист Костянтин Дорошенко.

У програмі «HARD з Влащенко» Костянтин Дорошенко відповів на запитання щодо актуальних та злободенних тем. Не обійшлося без гумору - гість, зокрема, дав визначення, хто такий «клоун», а ще пояснив, чому гасла «армія, віра, мова» насправді відлякують.

Повне відео хард-ток-шоу можна переглянути тут

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...