Аксворсі: Злочини Росії треба розглядати у міжнародних трибуналах

Численні злочини Російської Федерації треба розглядати у міжнародних трибуналах, а санкції проти Москви – посилити.

Таку думку у статті для The Globe and Mail висловив колишній міністр закордонних справ Канади Ллойд Аксворсі.

«Російські правопорушення слід розглядати у міжнародних трибуналах, що дасть змогу у відкритому форматі обговорити обвинувачення у злочинах проти людяності. Санкції, які суттєво впливають на рішучість російських еліт, варто теж посилити», – пише Аксворсі.

Він також закликає міжнародну спільноту посилити інституційну підтримку України.

«Аби допомогти новому уряду України, міжнародна спільнота має спершу покращити підтримку процесу розбудови можливостей інститутів. Українські суди й система правосуддя потребують реформ та кардинальних змін, аби стати незалежною гілкою влади й важливим арбітром законів», – йдеться у статті.

На переконання Аксворсі, Канаді й Україні варто укласти офіційну угоду про партнерство, аби формалізувати наявні близькі відносини.

«Рішення міністра закордонних справ Христі Фріланд відправити велику команду спостерігачів за виборами, провести конференцію з питань реформ в Україні та розпочати співпрацю у боротьбі з кіберзагрозами отримує широке схвалення в Україні. Ці зусилля варто зміцнити офіційною угодою про партнерство між Канадою й Україною, аби дати відсіч тим, хто хоче підірвати демократію», – підсумував ексглава МЗС.

Loading...