Новини » Політика 6 серпня, 2019, 11:55
Українську студію «Укртелефільм» приєднають до Суспільного, – Держкомтелерадіо
Фото Oleksii Tovpyha
Фото Oleksii Tovpyha

Держкомтелерадіо спросував новину у ЗМІ про те, Фонд державного майна України продав за 5.1 млн грн єдиний майновий комплекс державного спеціалізованого підприємства «Укртелефільм», розташований на вул. Кирилівська 160, яку повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Фонду Віталій Трубаров.

Про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо

У відомстві зазначають, що поширюючи цю новину, деякі ЗМІ припустилися помилки, називаючи ДСП студією телевізійних фільмів та ілюструючи публікації фотографіями будівель та логотипом іншого державного підприємства – «Української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм», розташованого за адресою вул. Ованеса Туманяна, 15.

«ДСП «Укртелефільм» та ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм», попри схожість назв, є різними підприємствами. Вони розташовані за різними адресами, не співпрацювали, не мають спільного майна і спільних проектів», – йдеться у повідомленні.

Фото Oleksii Tovpyha
Фото Oleksii Tovpyha

Держкомтелерадіо нагадує, що відповідно до рішення Уряду зараз триває процес перетворення ДП»Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм» з подальшим приєднанням його до Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України (ПАТ «НСТУ»), 100 відсотків акцій якого належить державі.

Нагадаємо, учора, 5 серпня, повідомляли, що Фонд державного майна України продав підприємство «Укртелефільм» за 5,1 мільйона гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 23:56 :19